Reference

Perfektní a profesionální práce. Vystupování na úrovni, nehraný zájem, vnímání toho, co potřebuje zákazník - žádné hry na extrovertního a nejlepšího makléře na světě, žádné naprosto tupé skeče při natáčení video prezentace (znáte asi některé makléře, kteří si plní své filmařské sny z 5. třídy základní školy), prostě radost a profesionalita zároveň. Co je ale pro mne konkrétně to nej - důvěra! Prostě důvěra.... Děkuju

Michal K.

Velká spokojenost , profesionální jednání.. nejlepší realitka

Helča

Naprostá profesionalita poskytovaných služeb a opravdu velká spokojenost. Vyzdvihnu zejména tyto aspekty: + rychlost jednání, + velká přesnost poskytnutých informací, + flexibilita, + orientace v dané lokalitě.

Pavel Kovařík

Děkujeme za zprostředkování prodeje zahrady. Profesionální jednání ,přátelský přístup vše na vysoké úrovni. Reality TAURUM každému můžeme doporučit.

Anadja

Profesionálové v oboru, ale navíc s osobním přístupem, skvělým jednáním a férovým jednáním vůči oboum stranám. (prodávající/kupující). Doporučuji.

Tom

TAURUM reality s.r.o. děkujeme za velice profesionální přístup a chování při prodeji nemovitosti. Bylo pro nás radostí s Vámi spolupracovat, a proto přejeme hodně zdaru v další práci Ještě jednou moc děkujeme!! Jaroslav a Vladimíra TÜRKOVI

Jarda Türk

Chcete-li dobře, bezpečně a bez stresu prodat svou nemovitost, spolehněte se na TAURUM reality. Při prodeji našeho družstevního bytu si oba jednatelé společnosti počínali naprosto profesionálně a bezchybně eticky. Ve všem respektovali naše přání a naše možnosti. Zajistili vše potřebné, abychom byt prodali rychle a za vyšší cenu, než jsme očekávali, abychom brzy dostali své peníze a neměli žádné starosti s převodem. Děkujeme.

Vlado Kopecký

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení